रुख मा पैसा फल्नी भा केटि हरु के गर्थे , बादर सङ्ग बे गर्थे,रबिन लामिछाने र डिला बिक को ठट्यौलि रोइला थारो भैंसी ।

पछिल्लो समय प्राय सबै दोहोरी एउटै धार मा गयिरहेको बेला प्रत्यक्ष दोहोरी का हस्ती हरु रबिन लामिछाने र डिला बिक ले नया धार को ठट्यौलि रोइला गीत थारो भैंसी बजार मा लियर आयका छन।

You tube मा रबिन लामिछाने र डिला बिक को लाइभ दोहोरी हरु अत्यधिक मात्रा मा रुचाइदै आइयको छ। यो रोइला पनि प्रत्यक्ष दोहोरी जस्तै घम्साघम्सी रहेको छ। यस अघि पनि रबिन लामिछाने को सिर्जना मा डिला बिक ले गायको निर्मला पन्त को गीत भाइरल भयको थियो शब्द सम्योजन मा माहिर मानिने रबिन लामिछाने ले यो रोइला गीत मा केटा र केटि बिच को झगडा लाई गीत मार्फत उतारेका छन। यो रोइला बिसुद्ध रमाइलो को लागि भयको रबिन ले प्रस्ट पारेका छन।

आशिस म्युजिक को उत्पादन तथा बजार ब्यबस्थापन मा राम्जी प्रसाद पन्त ले निर्देशन गरेका यो भिडियो मा दुर्गा पौडेल को क्यामेरा र प्रकाश धमला को सम्पादन रहेको छ।music star nepal you tube च्यानल बाट प्रकाशित भयको उक्त Music Video लाई सबै ले मन पराउने आशा निर्माण गरेका छन।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *